WPO İlkbahar Toplantıları ve WorldStar Ödül Töreni Avustralya'da Gerçekleştirildi

WPO Dünya Ambalaj Örgütü'nün bu yılki ilk genel kurul toplantısı 1 Mayıs 2018'de Avustralya'nın Gold Coast şehrinde organize edildi.

Genel kurul toplantısının yanı sıra, yönetim kurulu ve çalışma komitesi toplantılarının da gerçekleştirildiği hafta, WorldStar 2018 yarışmasının ödül töreni de yapıldı.

ABD, Arjantin, Avustralya, Avusturya, Brezilya, Çekya, Çin, Endonezya, Finlandiya, Güney Afrika Cumhuriyeti, Hindistan, İngiltere, İsveç, Japonya, Kore, Lübnan, Sri Lanka, Türkiye ve Ürdün'ün temsil edildiği toplantılarda WPO'nun gelecek dönem ki çalışmaları ele alındı.

Organizasyona AIP Avustralya ve Yeni Zelanda Ambalaj Derneği ev sahipliği yaptı.

WPO toplantıları ile eş zamanlı planlanan Avustralya ve Yeni Zelanda Ulusal Ambalaj Konferansına, ASD Genel Sekreteri ve WPO Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Aslıhan Arıkan da "Drivers for Packaging Development and Trends in the Turkish Republic and the Eurasian Region” başlıklı bir sunum ile yer aldı. Sunuma aşağıdaki bağlantıdan veya Derneğimizden ulaşabilirsiniz:

http://aipack.com.au/wp-content/uploads/2018_AIP_NC_Arikan.pdf

Bir sonraki Genel Kurul ve WorldStar Yarışması Jüri Toplantısı Ekim ayında Çin'in Jinan şehrinde organize edilecektir. WorldStar yarışmasına katılacak tüm sektör temsilcilerini başarılar dileriz.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler