4. Sürdürülebilir Gıda Konferansı 17 Ekim'de İstanbul'da Gerçekleşecek

"Gıdanın Geleceğini Şekillendirmek” temalı konferans , her geçen gün artan dünya nüfusuna sağlıklı, güvenilir ve ulaşılabilir gıda hedefi amacıyla ulusal ve uluslararası uzmanları buluşturacak.

TÜGİS Türkiye Gıda Sanayi İşverenleri Sendikası ile Sürdürülebilirlik Akademisi iş birliğinde düzenlenecek olan 4. Sürdürülebilir Gıda Konferansı "Gıdanın Geleceğini Şekillendirmek” temasıyla 17 Ekim 2018 tarihinde Fairmont Quasar İstanbul'da iş dünyası, kamu, bilim ve sivil toplum alanından ulusal ve uluslararası uzmanları bir araya getirecek.

Her geçen gün artan dünya nüfusuna sağlıklı, güvenilir ve ulaşılabilir gıda hedefi doğrultusunda sektörde farkındalık yaratmak ve gıda sistemlerinde sürdürülebilirlik dönüşümünü hızlandırmak amacıyla iş dünyası, kamu, bilim ve sivil toplum alanlarından ulusal ve uluslararası uzmanların konferansta bir araya gelmesi planlanıyor.

Sürdürülebilir Gıda Konferansı ile ilgili detaylı bilgiye https://www.surdurulebilirgidakonferansi.com internet sitesi üzerinden erişilebilir.

Diğer Haberler