Ambalaj ve Basım Sektöründen İstanbul Üniversitesine 2. Ziyaret

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) önderliğinde, Ambalaj ve Basım sektörünü temsil eden STK'larının katılımlarıyla, 1 Kasım 2018 tarihinde, İstanbul Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Mahmut Ak ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörü Sn. Prof. Nuri Aydın ziyaret edildi.

Toplantıya ASD Başkanı Zeki Sarıbekir, ESD Başkanı Aydın Okay, FASD Başkanı Fahri Özer, BASEV Başkanı Sadettin Kaşıkırık, BASEV Saymanı İlyas Karademir, İSO Basım Yayın Sanayi Meslek Komitesi Başkanı Zekeriya Acar, ASD Genel Sekreteri Aslıhan Arıkan ve İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler MYO Basım ve Yayın Teknolojileri Programı Müdürü Prof. Dr. Erdoğan Köse ile ilgili bölüm başkanları ve fakülte dekanları katıldılar.

Ambalaj ve Basım Endüstrileri ile Üniversite - Sanayi iş birliğini geliştirmeye yönelik olarak ikincisi organize edilen toplantıda, Ambalaj ve Basım Teknolojileri disiplinlerine yönelik ortak bir lisansüstü program kurulması konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Kahvaltılı olarak gerçekleştirilen toplantının ardından, 6. Uluslararası Matbaa Teknolojileri Sempozyumunun açılışı da aralarında ASD Başkanı Zeki Sarıbekir'in de bulunduğu STK başkan ve temsilcilerinin açılış konuşmaları ile gerçekleştirildi.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler