ASD`ye Felis Büyük PR Ödülü - Basın Bülteni

05 Aralık 2016 11:09

Ambalaj Sanayicileri Derneği, MediaCat Dergisi tarafından bu yıl 11'inci kez düzenlenen Felis Ödülleri'nde PR kategorisinde büyük ödülün sahibi oldu.

Türkiye'nin en etkili ve yaratıcı pazarlama projelerinin ödüllendirildiği Felis'te kazananlar belirlendi. Ambalaj Sanayicileri Derneği, MediaCat Dergisi tarafından bu yıl 11'inci kez düzenlenen Felis Ödülleri'nde sektörü büyük bir başarıyla temsil etti. ‘Peynirler Ambalaja Girmeli' projesiyle ‘Konu, Gündem ve Kriz Yönetimi Kategorisi'nin birincisi olarak Felis Ödülü'nü alan Ambalaj Sanayicileri Derneği, yine aynı projeyle PR kategorisinde toplam 120 proje arasında jüriden en yüksek puanı alarak ‘Büyük Ödül'ü almaya hak kazandı.

Ambalaj Sanayicileri Derneği'nin geceden iki ödülle ayrılmasını sağlayan ve MPR İletişim Danışmanlığı işbirliğiyle hayata geçirilen proje, daha önce TÜHİD tarafından verilen Altın Pusula Ödülü'ne de layık görülmüştü.

Ambalajlı ürünlerin gıda güvenliği, hijyen, israfı önlemek ve kayıt dışının önüne geçmek için önemli bir adım olduğunu vurgulayarak toplumda farkındalık oluşturmak amacıyla hayata geçirilen proje, kamuoyunda geniş yankı uyandırmış ve basında da geniş yer bulmuştu.

Diğer Haberler