ASD Ambalaj Akademisi 6 Sigma Farkındalık Eğitimi - Online

ASD Ambalaj Akademisi 6 Sigma Farkındalık Eğitimi - Online
11 Kasım 2020 11:45
ASD Ambalaj Akademisi 2020 yılı Eğitimlerine 
Online Devam Ediyor
 
6 Sigma Farkındalık Eğitimi 
Tarih: 18 Kasım 2020
 
Değerli Üyelerimiz,
Sayın Meslektaşlarımız,
 
ASD Ambalaj Akademisi eğitimlerine 18 Kasım 2020 Çarşamba günü 6 Sigma Farkındalık Eğitimi ile online olarak devam ediyor. Eğitim 3 saattir.
ASD Ambalaj Akademisi ve Grupas Eğitim işbirliğinde yapılacak online eğitimimiz 14:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.
 
EĞİTİM İÇERİĞİ
 
Kalitesizlik maliyetlerini azaltma ve verimlilik arttırma odaklı proje çalışmalarında avantaj sağlayabilecek teknik yaklaşımlarıyla Altı Sigma disiplini, küresel şirketlerde kabul görmüştür. TÖAİK (Tanımlama - Ölçme - Analiz - İyileştirme -Kontrol) üretim süreçleri dışındaki diğer iş süreçlerinde de uygulanabilir olması Altı Sigma'yı ön plana çıkarmaktadır. Katılımcılar Altı Sigma Proje Yönetim Metodolojisi'ni öğrenirken müşterinin sesi çalışmalarıyla ve mevcut süreç çıktılarıyla müşterinin gereksinimleri arasındaki farkı analiz edebilecek, nitelikli süreç çıktısı ve süreç yönetimi yaklaşımında farkındalık yaratılacaktır.
 
Uygulama çalışmalarının yanı sıra güncel örneklerin tartışıldığı eğitimde, Veri Toplama ve Örneklem Yaklaşımları, Ölçüm Sistemleri Analizi, Grafiksel Analizler, Hipotez Testleri, Deney Tasarımı Felsefesi, İPK ve Kontrol Planlarının Uygulanması konusunda gerekli temel bilgiler katılımcılara aktaracaktır.
 
KATILIMCI PROFİLİ
 
Bu eğitime Üst ve Orta Kademe Yöneticiler, Mühendisler, Üretim Çalışanları, Teknik Çalışanlar, Kalite Uzmanları ve Çalışanlarının katılmaları tavsiye edilmektedir.
 
Eğitimin ücreti 150TL + KDV'dir. 
Eğitim 3 Saat sürecektir.
 
Katılımınızı aşağıdaki  linkten en geç 14 Kasım 2020 mesai saati bitimine kadar yapmanızı rica ederiz. 
 

https://grupasgelisim.clickmeeting.com/asd-ambalaj-akademisi-6-sigma-farkindalik-egitimi/register 

Eğitim  bedeli ödemesi için ise; ekli form ile birlikte ödemenin yapıldığına dair dekontu derneğimizden Ümit Dinçer'e e-posta (umitdincer@ambalaj.org.tr) veya faks (0 216 545 49 47) ile bildirmenizi rica ederiz.

 
İsteyenlerle eğitimci özgeçmişi ayrıca paylaşılacaktır.
 
 
Eğitim Danışmanı: Grupas Gelişim 
 
Eğitimci: Oğuz Ballı
 
**Eğitim katılımı 10 kişiden az ise 6 Sigma Farkındalık Online Eğitimi açılmayacaktır.
 
Saygılarımızla,
 
Ambalaj Sanayicileri Derneği

Diğer Haberler