Pack Converting 2021-1'de Yerinizi Şimdiden Alın!

Pack Converting 2021-1'de Yerinizi Şimdiden Alın!
29 Nisan 2021 13:44

Değerli Üyelerimiz,

Sayın Meslektaşlarımız,

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) Türkiye ambalaj sanayinin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla 2021 yılında da planladığı faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

ASD tarafından yılda iki sayı yayımlanan Pack Converting, ambalaj sektöründe Türkiye'de ve dünyada yaşanan teknik gelişmelere yer vermektedir. Profesyonel bir içeriğe sahip olan dergimiz, ambalaj üreten ve kullanan firmaların üst düzey yöneticileri, teknik ve idari temsilcileri başta olmak üzere 1.750 sektör yetkilisine iletilmektedir.

Pack Converting 2021/1 sayısına reklam verebilmek için;

İlan Son teslim tarihi: 7 Mayıs 2021 Cuma

Tam sayfa İlan Ölçüsü: 20,5x29 cm'dir (İlanın dört tarafından 5mm taşma payı olması gerekmektedir).

Reklam koşulları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve sipariş vermek için Mali & İdari İşler Yöneticimiz Tuğba Şahin ( bilgi@ambalaj.org.tr ) ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Reklam Sipariş Formu 2021-1

Pack Converting'in e-dergi versiyonuna www.ambalaj.org.tr web sayfamız üzerinden hızlıca erişebilir, dilediğiniz yerde ve zamanda akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarınızdan kolayca okuyabilirsiniz;

https://www.ambalaj.org.tr/tr/pack-converting

ASD Ambalaj Binamız tam kapanma döneminde kapalı olacak, personelimiz mesai saatleri içinde uzaktan çalışacaktır. Her türlü soru ve görüşleriniz için bağlantıda yer alan e-mail adresleri üzerinden bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,

Ambalaj Sanayicileri Derneği

Diğer Haberler