PlastPak 2017 İzmir Fuarı (8-12 Nisan)

21 Şubat 2017 17:03

PlastPak İzmir 2017 Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı bu yıl ilk kez TÜYAP ve İZFAŞ işbirliği; ASD (Ambalaj Sanayicileri Derneği) , PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) ve EGEPLASDER (Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği) ve İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Ticaret Odası destekleri ile 08-12 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Ege Bölgesi'nin en büyük Plastik ve Ambalaj Fuarı olmayı hedefleyen PlastPak Fuarı ; İzmir'in konumu, kapsamı, bölgesel kimliği ve dinamik yapısıyla sektörünün en önemli ticaret merkezlerinden biri olmayı hedefliyor. İzmir'in, sanayi, turistik ve ticari konumunun yanı sıra hedef bölgelere olan stratejik yakınlığı da PlastPak İzmir 'in çekiciliğini arttıracak.

Bölgedeki firmaların ihracat yapmasına katkıda bulunabilecek ve nitelikli ürün ve ambalaj ihtiyacını karşılayabilecek bu organizasyon İzmir'de son teknoloji altyapısıyla kurulmuş olan modern fuar alanında düzenlenecektir.

Fuarın web sayfasından detaylara ulaşabilirsiniz.

http://plastpakfuari.com/

PlastPak 2017 İzmir Fuarı broşürü


Diğer Haberler