24. Avrasya Ambalaj Fuarı'nın Onur Ülkelerinden Biri Almanya Olacak!

11 Eylül 2018 09:24

Sayın Üyelerimiz ve Sektör Mensuplarımız,

Ambalaj Sanayicileri Derneği ( ASD ) ile Reed TÜYAP Fuarcılık A.Ş. işbirliğinde düzenlenen; ve ambalaj sektör derneklerimiz; Ambalaj Makineciler Derneği ( AMD ), Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği ( FASD ), Etiket Sanayicileri Derneği ( ESD ), Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği ( KASAD ), Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği ( MASD ), Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği ( OMÜD ) ve Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği ( SEPA ) destekleriyle organize edilecek olan 24. Avrasya Ambalaj 2018 İstanbul Fuarı 31 Ekim - 3 Kasım Çarşamba - Cumartesi tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece / İstanbul'da bu yıl 24.kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Türkiye ambalaj sektörünün kalitesi, hızı, fiyatı ve lojistik konumu nedeniyle Avrupa pazarından önemli bir pay aldığının farkındalığıyla organize edilmekte olan fuarımız; esnek plastik, sert plastik, cam, metal ambalaj, kağıt, karton, oluklu mukavva, ahşap ambalaj, ambalaj makineleri, etiket, diğer yardımcı ambalaj malzemelerinin yanı sıra; ambalaj baskı teknolojileri, oluklu mukavva-kağıt-karton ambalaj üretim teknolojileri üreten firmaları, hedef kitleleri ile bir araya getiriyor. Bu yıl 14 salonda düzenlenecek olan fuarımız, 500'ü yurt dışından olmak üzere 1.200'ün üzerinde firma ve firma temsilciliği ile 100'den fazla ülkeden 60.000'in üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapmayı hedefliyor.

Derneğimiz ve Reed Tüyap arasında imzalanmış mevcut sözleşme kapsamındaki koşullara uygun olarak Ambalaj Sektör Derneklerimizin tümü tarafından desteklenen Avrasya Ambalaj 2018'de 120.000 metrekarelik kapalı alanda ambalaj sektörünün tüm paydaşları bir araya gelecek.

Bu yıl Almanya, Bangladeş, Birleşik Arap Emirlikleri, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Fas, Filistin, Fransa, Irak, İngiltere, İran, İsrail, İtalya, Katar, Kenya, Libya, Lübnan, Makedonya, Nijerya, Rusya, Senegal, Suudi Arabistan, Tunus, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan başta olmak üzere 100'den fazla ülkeden ziyaretçi ağırlamayı hedeflediğimiz fuarımızda ASD ve Reed Tüyap ekiplerinin birlikte yürüttüğü özel yurt dışı çalışmalarımız kapsamında Almanya ve Tunus onur ülkeleri olarak belirlendi. Almanya Bavyera Eyaletinden farklı kentlerdeki Sanayi ve Ticaret odalarının katkılarıyla özel konuk olarak alım heyeti programı organize edilecektir. Bu ülkelerin yanı sıra; Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Kafkasya'dan da üst düzey sektör profesyonelleri ağırlanacaktır.

Fuar hakkında ayrıntılı bilgi için adresimiz;

www.packagingfair.com

Ambalaj Sektör Derneklerimizin tümünün katkılarıyla hazırlıklarına devam edilen fuarımızda görüşmek üzere.

Saygılarımızı sunarız.

Ambalaj Sanayicileri Derneği

Diğer Haberler