Avrasya Ambalaj Fuarımızın Alım Heyetleri Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyoruz

Ambalaj Sanayicileri Derneği ( ASD ) ile Reed TÜYAP Fuarcılık A.Ş. işbirliğinde düzenlenen; ve ambalaj sektör derneklerimiz; Ambalaj Makineciler Derneği ( AMD ), Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği ( FASD ), Etiket Sanayicileri Derneği ( ESD ), Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği ( KASAD ), Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği ( MASD ), Oluklu MukavvaSanayicileri Derneği ( OMÜD ) ve Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği ( SEPA ) destekleriyle organize edilecek olan Avrasya Ambalaj 2017 İstanbul Fuarı 25 - 28 Ekim 2017 Çarşamba - Cumartesi tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece /İSTANBUL'da bu yıl 23. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Türkiye ambalaj sektörünün kalitesi, hızı, fiyatı ve lojistik konumu nedeniyle Avrupa pazarından önemli bir pay aldığının farkındalığıyla organize edilmekte olan fuarımızda; Ambalaj ürünlerinden ambalaj bileşenleri ve yardımcı malzemelerine, ambalaj makinelerinden ambalaj baskı teknolojilerine kadar bu alandaki tüm ihtiyaçlara yönelik çözümler bir arada sergilenecek. Fuarımız bu yıl 40 ülkeden 1.150 katılımcı ve 95 ülkeden 58.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapmayı hedefliyor.

www.packagingfair.com

Derneğimiz ve Reed Tüyap arasında imzalanmış mevcut sözleşme kapsamındaki koşullara uygun olarak Ambalaj Sektör Derneklerimizin tümü tarafından desteklenen Avrasya Ambalaj 2017'de 110.000 metrekarelik kapalı alanda ambalaj sektörünün tüm paydaşları bir araya gelecek.

Katılımcılarını, 58.000 profesyonel ziyaretçi ile 25 - 28 Ekim'de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul'da buluşturmayı hedefleyen Avrasya Ambalaj Fuarı için, gelen yoğun talep üzerine 2 ve 3. Salonlara entegre 1. Salon da satışa açılmıştır.

Bu yıl Almanya, Bulgaristan, Cezayir, Fransa, Irak, İngiltere, İran, İsrail, İtalya, Libya, Makedonya, Tunus ve Yunanistan başta olmak üzere 95 ülkeden ziyaretçi ağırlamayı hedeflediğimiz fuarımızda ASD ve Reed Tüyap ekiplerinin birlikte yürüttüğü özel yurt dışı çalışmalarımız kapsamında Fas ve Nijerya konuk ülkeler olarak belirlendi. Fas ve Nijerya'dan organize edilen gıda ve bakliyat ağırlıklı alım heyetlerinin yanı sıra; Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Kafkasya'dan da üst düzey sektör profesyonelleri ağırlanacak.

Ambalaj Sektör Derneklerimizin tümünün katkılarıyla hazırlıklarına devam edilen fuarımızda görüşmek üzere,