Avrasya Ambalaj Fuarı 2018 Referans Kodlu e-Davetiye ve Yeni Giriş Sistemi!

Değerli Üyelerimiz,
Sayın Meslektaşlarımız,

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) ile Reed TÜYAP Fuarcılık A.Ş. işbirliğinde düzenlenen ve ambalaj sektör derneklerimiz; Ambalaj Makinecileri Derneği (AMD) , Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği (FASD) , Etiket Sanayicileri Derneği (ESD) , Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD) , Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği (MASD) , Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği (OMÜD) , Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği (SEPA) destekleriyle organize edilecek Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı 31 Ekim - 3 Kasım 2018 Çarşamba-Cumartesi tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi - Büyükçekmece / İstanbul'da 24. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Avrasya'nın her sene düzenlenen en büyük ambalaj endüstrisi fuarı olan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı 'na ziyaretçi girişlerinde bu sene, üzerinde farklı kodlar bulunan E-Davetiye ve E-Bilet uygulamasına geçilmiştir.

E-Davetiye ; Fuara davet edeceğiniz ziyaretçilerin ücretsiz giriş yapabilmesinin tek yolu siz katılımcılardan temin edebileceği kişiye özel referans kodlu davetiyeler ile mümkün olacaktır. Referans kodları; 6 haneli, tek kullanımlık ve kişiye özel numaralardır. Ücretsiz giriş hakkı için referans kodlarının mutlaka 30 EKİM 2018 23:59'a kadar www.packagingfair.com üzerinden aşağıdaki link aracılığıyla aktive edilmesi gerekmektedir.

davetiye.tuyap.online/EBilet

Reed Tüyap tarafından sizlere ulaştırılan baskılı davetiyeler veya online sistem üzerinden e-posta ile referans kodlarını hedef kitleniz ile paylaşabilirsiniz.

Ayrıca basılı referans kodlu davetiyelerin yanı sıra her fuar katılımcısı 500 adet online davetiye gönderme hakkına sahiptir.
Not: Davetiyeleri ulaşmayan fuar katılımcısı firmalarımızın konuyla ilgili olarak ASD Pazarlama Yöneticisi Sezgin Şahin ( sezginsahin@ambalaj.org.tr ) ile iletişime geçmesini rica ederiz.

Fuarın katılımcısı olmayan ancak ziyaret etmeyi planlayan üyelerimiz ve sektör mensuplarımız ise referans kodlu davetiye için Derneğimiz ile iletişime geçebilirler.

E-Bilet; Bilet bedeli 40 TL olarak belirlenmiştir. Aşağıdaki linkten fuar giriş biletinizi satın almanız gerekmektedir.

davetiye.tuyap.online/EBilet2

Konuyla ilgili detaylı bilgi için fuarımızın web sitesini ( www.packagingfair.com ) inceleyebilirsiniz.

Dağıtım: ASD, AMD, FASD, ESD, KASAD, MASD, OMÜD ve SEPA Üyeleri

Saygılarımızla,
Ambalaj Sanayicileri Derneği