Avrasya Ambalaj 2018 Fuarı Logosunun Kurumsal İmzalarımızda Kullanımı

Değerli Üyelerimiz,
Sayın Meslektaşlarımız,

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) ile Reed TÜYAP Fuarcılık A.Ş. işbirliğinde düzenlenen ve ambalaj sektör derneklerimiz; Ambalaj Makinecileri Derneği (AMD) , Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği (FASD) , Etiket Sanayicileri Derneği (ESD) , Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD) , Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği (MASD) , Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği (OMÜD) , Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği (SEPA) destekleriyle organize edilecek Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı 31 Ekim - 3 Kasım 2018 Çarşamba-Cumartesi tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi - Büyükçekmece / İstanbul'da 24. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Bildiğiniz üzere fuarımızın açılışına 43 günlük bir süre kaldı. Kalan bu süre içerisinde katılımcılarımızın da fuardan maksimum verimi almasını dilemekteyiz. Buna katkı sağlayabileceğini düşündüğümüz Salon ve Stand bilgilerinizin yer aldığı ‘Avrasya Ambalaj Fuarı 2018 Logolarınızı -Banner-' kurumsal imzalarınızda kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bunun için Reed Tüyap tarafından katılımcılarımıza iletilen link aracılığıyla kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak online sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.


Bu alanda ‘Sizin İçin Hazırlanan Bannerlar' kısmını görebilirsiniz. Burada firmanıza özel Salon ve Stand numaralarını içeren ‘banner'ları indirebilir ve kurumsal imzalarınızda kullanabilirsiniz.

Katılımcılarımıza örnek olması açısından ASD standlarının ‘banner' görselini inceleyebilirsiniz.

Avrasya Ambalaj 2018 İstanbul - 24. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarına katılım gösteren firmalarımızın kendilerine özel hazırlanan ‘Fuar Banner'larını kullanmalarını tavsiye eder, bu yıl da hep birlikte yeni başarılara imza atmayı dileriz.

Dağıtım:
ASD, AMD, FASD, ESD, KASAD, MASD, OMÜD ve SEPA Üyeleri

Saygılarımızla,
Ambalaj Sanayicileri Derneği