Avrasya Ambalaj 2021 Fuarı - 2021'in En Büyük Ambalaj Etkinliği

Avrasya Ambalaj 2021 Fuarı - 2021'in En Büyük Ambalaj Etkinliği
12 Mart 2021 09:40

Değerli ASD Üyelerimiz,

Sayın Meslektaşlarımız,

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) ile Reed TÜYAP Fuarcılık A.Ş. işbirliğinde düzenlenen; ve ambalaj sektör derneklerimiz; Ambalaj Makineciler Derneği (AMD), Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği (FASD), Etiket Sanayicileri Derneği (ESD), Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD), Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği (MASD), Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği (OMÜD) ve Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği (SEPA) destekleriyle organize edilecek 26. Avrasya Ambalaj 2021 İstanbul Fuarımız 20 – 23 Ekim Çarşamba - Cumartesi tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece / İstanbul'da bu yıl 26.kez sektörümüzü bir araya getirecektir.

Avrasya Ambalaj Fuarı Dünyadaki en etkili ilk 5 ambalaj fuarından birisidir.

Türkiye ambalaj sektörünün kalitesi, hızı, fiyatı ve lojistik konumu nedeniyle Avrupa pazarından önemli bir pay aldığının farkındalığıyla organize edilen  fuarımız; esnek plastik, sert plastik, cam, metal ambalaj, kağıt, karton, oluklu mukavva, ahşap ambalaj, ambalaj makineleri, etiket, diğer yardımcı ambalaj malzemelerinin yanı sıra; ambalaj baskı teknolojileri, oluklu mukavva-kağıt-karton ambalaj üretim teknolojileri üreten firmaları hedef kitleleri ile bir araya getiriyor.

48 ülkeden 1.229 katılımcı ve 119 ülkeden, 9.406'sı yurtdışından, 64.233 profesyoneli 4 gün boyunca tek çatı altında buluşturan Avrasya Ambalaj İstanbul 2019 Fuar Sonuç Raporunu bu bağlantıdan  inceleyebilirsiniz. 

Bu yıl fuar tarihini 20 - 23 Ekim 2021; Çarşamba - Cumartesi olarak not etmenizi rica ederiz.

2021 yılında hibrit olarak gerçekleşecek Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı'mızın katılımcıları, fiziksel fuarın yanı sıra, yakın ve uzak hedef ülkelerden profesyonel alıcılarla online platformda yeni iş bağlantıları kurabilecek ve ticaretini 365 gün kesintisiz devam ettirebilecektir. Hedeflediğiniz ziyaretçiler ile hem fiziksel hem de dijital platformlarda buluşabileceksiniz. Avrasya Ambalaj, yeni ihracat pazarlarına açılmak, stratejik iş ortaklıkları aramak veya mevcut pazar paylarını artırmak isteyen katılımcıları için en etkin ticaret platformu olmaya devam edecek.

Avrasya Ambalaj Fuarı 2021 Katılım Formu

Fuar Katılımcı Listesi

Fuar katılımı için team@packagingfair.com üzerinden proje ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

2021 yılında da hep birlikte yeni başarılara imza atmayı dileriz.

Dağıtım:

ASD, AMD, ESD, FASD, KASAD, MASD, OMÜD ve SEPA Üyeleri                        

Saygılarımızla,

Ambalaj Sanayicileri Derneği

Diğer Haberler