7. Uluslararası Gıda Güvenliği Kongresindeki “Ambalaj” Oturumunu Kaçırmayın!

Sayın ASD Üyelerimiz,
Değerli Meslektaşlarımız,

Gıda Güvenliği Derneği tarafından Uluslararası Gıda Koruma Birliği ve T.C. Tarım ve Orman Bakanlığımız destekleri ile organize edilecek 7. Uluslararası Gıda Güvenliği Kongresi  3 – 4 Kasım 2022 tarihlerinde “Bugün ve Gelecekte Güvenli Gıda” ana teması ile İstanbul Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

ASD Ambalaj Sanayicileri Derneği olarak Ambalaj ve Gıda Güvenliği arasında tam doğrusal bir ilişki olduğunu savunarak, bu kongreye başlangıcından bugüne kadar ana paydaşlarından birisi olarak destek vermekteyiz.

Gıda Güvenliği Kongresinin ülkemizde gıda güvenliği bilincinin yerleşmesine katkıları artmakta, kongre istikrarlı bir grafik çizmektedir. Kongre süresince, sergi alanında stantlar kurularak, firmaların sektör ile buluşması ve tüm paydaşlar arasında işbirliklerinin gerçekleştirilmesine olanak da tanınacaktır. Ambalaj firmalarımızın bu alanda stand açmaları önemlidir. 

Kongrede 3 Kasım 2022 Perşembe günü “Güvenli Gıda için Sürdürülebilir Ambalaj” konulu Ambalaj & Gıda Güvenliği Oturumu da Derneğimizin desteğiyle organize edilecektir. Bu oturumdaki ilgili sunumlar ve konuşmacılar:

  • Sürdürülebilir Gıda Güvenliğinde Ambalajın Rolü, Aslıhan Arıkan, Ambalaj Sanayicileri Derneği
  • Sürdürülebilir Paketleme ve Gıda Güvenliği: Fırsatlar ve Zorluklar, Selçuk Yıldırım, Zürih Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Enstitüsü, Gıda ve İçecek Yenilikçilik Merkezi Zürih, İsviçre
  • COVID-19 Pandemisi Sürecinde Gıda Ambalajlarının Güvenliği ve Tüketici Alışkanlıklarına Etkisi, Atıf Can Seydim, Süleyman Demirel Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü
  • Karton Ambalaj Sektöründe Gıda Güvenliği Gereklilikleri ve Sürdürülebilirlik Çalışmaları, Neslihan Çam Akdeniz, Duran Doğan Basım ve Ambalaj San. A.Ş.
  • Gıda Ambalajında Geri Dönüştürülmüş Plastik Materyal Kullanımı, Hasibe Fatma Eren, DQS Denetim ve Belgelendirme Ltd. Şti.
  1. Uluslararası Gıda Güvenliği Kongresi sponsorluk başvuruları devam etmektedir. Sizler de kongrede desteğiniz ile yer alabilmek için ilgili kategorilerde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detaylara kongre web sayfasındaki sponsorluk bölümünden ulaşabilirsiniz. Sınırlı sayıda sponsorluk imkanlarından ve özel indirimlerden faydalanmak isterseniz en kısa zamanda kongre sekretaryasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Kongreye kayıt olmak için https://www.gidaguvenligikongresi.org/Registration adresini ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla,


Ambalaj Sanayicileri Derneği