Ambalaj Dünyası Reklam Duyurusu 2017/1 (Interpack'ta dağıtılacaktır)

10 Şubat 2017 10:30

Ambalaj kullanıcıları ve üreticilerine erişmek için EN ETKİN ORTAM olan ve Türkçe ve İngilizce yayımlanan Ambalaj Dünyası , sektörden haber ve mesleki bilgilerle ambalaj alıcıları ve üreticilerden oluşan yaklaşık 4.500 okuyucu kitlesine iletilmektedir.

Ambalaj Dünyası, yurtiçi ve yurtdışı fuar dönemlerinde daha yüksek miktarda basılmakta ve dağıtılmaktadır.

Ambalaj Dünyası 2017/1 sayısı Türkçe ve İngilizce hazırlanacak, 4 -10 Mayıs 2017 tarihlerinde Almanya'nın Duesseldorf şehrinde düzenlenecek olan dünyanın en kapsamlı ambalaj ihtisas fuarı Interpack'ta hem Derneğimiz standından hem de Uluslararası Basın Standından fuar katılımcılarına ve ziyaretçilerine ücretsiz dağıtılacaktır.

Ambalaj Dünyası 2017/1 sayısına reklam verebilmek için ;

Son teslim tarihi: 1 Mart 2017'dir.

A4 Tam Sayfa İlan Ölçüsü: 20,5 cm x 29 cm (ilanın İngilizce veya İngilizce/Türkçehazırlanmasını önermekteyiz)

Baskı Adeti: 6.000 olacaktır.

Ambalaj üreticilerini, tedarikçilerini, tasarımcıları ve markaları buluşturan Ambalaj Dünyası dergisindeki yerinizi şimdiden alın.

ASD üyelerine liste fiyatları üzerinden % 30 indirim uygulanacağını dikkatinize sunarız. Aynı zamanda yıllık anlaşma yapan firmalara da % 30 oranında indirim uygulanacağını belirtmek isteriz.

Reklam koşulları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve sipariş vermek için Pazarlama Yöneticimiz Sezgin Şahin ( sezginsahin@ambalaj.org.tr )ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Reklam Sipariş Formu 2017-1

Diğer Haberler