PAYLAŞ

Markanız ‘Ambalaj Ay Yıldızları' ile Parlasın

Türkiye'nin uluslararası yetkinliğe sahip tek ambalaj yarışması olan
Ambalaj Ay Yıldızları 2015 Ödül Törenine siz de sponsor olun markanız,
AMBALAJIN OSCARLARI'yla birlikte parlasın.

Ambalaj üreticilerini, marka sahiplerini ve tasarımcıları bir araya getiren
ve bu yıl ilk kez yurt dışından da başvuruların kabul edildiği 
Ambalaj Ay Yıldızları 2015'e sponsor olarak 
Türkiye'yi ambalajda küresel bir çekim merkezi yapma çalışmalarına katkı sağlayabilirsiniz.

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) 20 milyar dolar pazar büyüklüğü ile yaklaşık 300 milyar dolarlık bir ekonomiyi mümkün kılan Türkiye Ambalaj Sanayinin çatı örgütüdür. ASD, Türkiye Ambalaj Sanayinin gelişmesine katkıda bulunmayı, sektöre kimlik kazandırmayı, ulusal ve uluslararası pazarlarda daha rekabetçi bir konuma gelebilmesini hedeflemektedir.

Türkiye'yi ambalajda küresel bir çekim merkezi yapma hedefiyle çalışmalarını sürdüren ASD, bu kapsamda Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması'nı düzenlemektedir. Ambalaj üreticileri, marka sahipleri ve tasarımcıların piyasaya sürdükleri birbirinden farklı ve yenilikçi ambalajlarıyla katılabildikleri Yarışma, Capital Dergisi tarafından her yıl yayınlanan "Türkiye'nin En Değerli Ödülleri” listesinde yer almaktadır.

Bu yıl ilk kez yurt dışından başvuruların kabul edildiği Ambalaj Ay Yıldızları 2015 Yarışması'nda 169 ambalaj, 9 farklı kategoride değerlendirilmiş ve 88 ambalaj ödüle layık görülmüştür. Uluslararası bir yapıya kavuşan Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması ile Türkiye, artık Dünya Ambalaj Ay Yıldızlarını seçecektir. Türkiye'nin uluslararası yetkinliği tanınmış tek ambalaj yarışması Ambalaj Ay Yıldızları 2015'te ödül alan şampiyon finalistler, WPO-Dünya Ambalaj Örgütü tarafından düzenlenen WorldStar ve Asya Ambalaj Federasyonu (APF) tarafından düzenlenen AsiaStar Yarışmalarına katılma hakkı elde etmektedir. AsiaStar 2015 organizasyonu Kasım ayında ASD tarafından İstanbul'da düzenlenecektir.

Ambalaj Ay Yıldızları 2015 Yarışması Ödül Töreni, 11 Eylül 2015'te Shangri-La Bosphorus İstanbul'da gerçekleştirilecek. Sunumunu oyuncu Ceylan Saner'in yapacağı Gece, açılış kokteyl ile başlayacak, Ödül Töreni ile devam edecek ve Gala Yemeğinin ardından Nükhet Duru konseri ile tamamlanacaktır.

Kurumunuzun, Türkiye'nin önde gelen ambalaj üreticilerini, markalarını ve tasarımcılarını bir araya getiren ve Türkiye Ambalaj Sanayinin küresel rekabet gücünü ortaya koyan Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması Ödül Törenine sponsorluk desteği vererek katkı sağlayacağına inanıyoruz. Kurumsal vizyonunuz doğrultusunda değerlendirmelerinize sunduğumuz sponsorluk paketleri ektedir.


İletişim:
Ambalaj Sanayicileri Derneği İş Geliştirme & Organizasyonlar Koordinatörü Cihan Dağ ile (cihandag@ambalaj.org.tr) ile temasa geçiniz.

Ek 1: Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması 2015 Ödül Töreni Sponsorluk Dosyası

Ek 2: Ambalaj Ay Yıldızları 2015 Sonuçları

Ek 3: Ambalaj Ay Yıldızları 2014 Ödül Töreni Filmi

Ek 4: Ambalaj Ay Yıldızları 2014 Yarışma Sonuçları Kitapçığı


*Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması bir "ASD - Ambalaj Sanayicileri Derneği" Organizasyonudur.