PAYLAŞ

PlastPak Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı

Ege Bölgesi'nin en büyük Plastik ve Ambalaj Fuarı olmayı hedefleyen PlastPak Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı 2017'de ilk kez TÜYAP ve İZFAŞ işbirliği; ASD (Ambalaj Sanayicileri Derneği) , PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) ve EGEPLASDER (Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği) ve İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Ticaret Odası destekleri ile 08-12 Nisan 2017 tarihleri arasında İzmir'de düzenlendi. İzmir'de son teknoloji altyapısıyla kurulmuş olan modern fuar alanında gerçekleşen organizasyon 13 ülkeden 103 katılımcı firmaya ve 7.708 profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

İzmir'in konumu, kapsamı, bölgesel kimliği ve dinamik yapısıyla sektörünün en önemli ticaret merkezlerinden biri olmayı amaçlayan PlastPak İzmir Fuarı'nın 2018'den sonra 2 yılda 1 yapılması planlanmaktadır. Aynı zamanda İzmir'in sanayi, turistik ve ticari konumunun yanı sıra hedef bölgelere olan stratejik yakınlığı da PlastPak İzmir Fuarı'nın çekiciliğini arttıracaktır.

Bölgedeki firmaların ihracat yapmasına katkıda bulunabilecek ve nitelikli ürün ve ambalaj ihtiyacını karşılayabilecek PlastPak Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı 10-14 Nisan 2018 tarihleri arasında kapılarını tekrar açmayı planlıyor.

Plastpak Fuarı İzmir'de Düzenlendi !!!

http://plastpakfuari.com/

Fotoğraflar