PAYLAŞ

Rusya İletişim ve Koordinasyon Masası (TOBB)

TOBB tarafından yayınlanan bir duyuruda, Türk iş adamlarının son günlerde Rusya'da yaşadıkları sıkıntıların ilk elden öğrenilmesi ve yetkili makamlar nezdinde çözüm bulunabilmesi için TOBB bünyesinde ‘'Rusya İletişim ve Koordinasyon Masası'' kurulduğu belirtilmektedir.

Rusya ile ilişkilerinde sıkıntı yaşayan üyelerimiz, aşağıda belirtilen faks numaralarını veya e-posta adresini kullanarak, yaşadıkları problemleri iletebileceklerdir. Burada toplanacak bilgiler hızlı bir şekilde ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına iletilecek ve bunlara çözüm aranması sağlanacaktır.

Bu kapsamda, ticaret, lojistik, enerji, bankacılık, turizm, müteahhitlik, karşılıklı yatırımlar gibi çok çeşitli alanlarda birbirini tamamlayan iki önemli ülkenin işadamlarının olumsuz etkilenmemesini temenni etmektedir.

TOBB Rusya İletişim ve Koordinasyon Masası irtibat bilgileri;

E-posta: rusyamasasi@tobb.org.tr

Faks: 0312-218 22 09 - 0212-924 39 79

Dışişleri Bakanlığımızın Rusya Federasyonu'na İlişkin Seyahat Duyuruları ile Rusya'da Bulunan Vatandaşlarımıza yönelik güncel duyurularını da http://tobb.org.tr/Sayfalar/20151127-RusyaMasasi.phplinkinden takip edebilirsiniz.